Monter konstrukcji stalowych / przenośniki rolkowe / taśmowe w PL

Firma HCS Hultsch Conveyor Systems Sp. z o.o.. zajmująca się montażem oraz serwisowaniem systemów transportu wewnętrznego, systemów automatycznego magazynowania, jak i regałów wysokiego składowania prowadzi rekrutację na stanowisko:

- monter konstrukcji stalowych / przenośniki taśmowe i rolkowe

- budowa znajduje się w miejscowości Iłowa, Konin żagański

Wymagania:

- Dbałość o powierzone narzędzia jak i miejsce zakwaterowania.

- Doświadczenie przy montażu konstrukcji oraz prawidłowa obsługa narzędzi,

- Umiejętność pracy w zespole,

- Mile widziany: język angielski lub niemiecki w stopniu komunikatywnym

Obowiązki:

- Montaż systemów transportu wewnętrznego / inne prace pomocnicze

Oferujemy:

- Na początek 40 PLN Brutto / h,

- Po przepracowaniu tygodnia, możliwość wzięcia zaliczki,

- Umowę zlecenia na okres trwania budowy tj. około 6 miesięcy, po tym czasie możliwość przedłużenia (jeżeli pracownik się sprawdzi),

- Bezpłatne zakwaterowanie, w komfortowych warunkach - apartamenty/mieszkania,

- Bezpłatny dojazd na budowę,

- Darmowe szkolenia,

- Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,

- bezpłatną odzież roboczą (buty ochronne SB, spodnie robocze, bluzę, kurtkę oraz koszulki firmowe)

CV proszę składać mailem b.szczepanski(at)hultsch-gmbh.com lub osobiście w siedzibie firmy przy ul. Przemysłowej 35 w Słupsku - ze względów higienicznych, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny, celem umówienia wizyty.

Informujemy że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

‌ Słupsk

Data dodania: 28/10/2022