Elektryk z doświadczeniem do instalacji PV - wyjazdy po EU!

Firma HCS Hultsch Conveyor Systems Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko:

Elektryk z doświadczeniem przy montażu PV.
1. Wymagania:

Doświadczenie zawodowe przy instalacjach PV,
Uprawnienia SEP kat. E lub E+D,
Prawo jazdy kat. B,
Mile widziany: język angielski lub niemiecki w stopniu komunikatywnym.
Zakres obowiązków:

Montaż systemów fotowoltaicznych z dbałością o szczegóły,
Montaż konstrukcji, układanie tras okablowania, modułów i inne prace związane z montażem systemów PV,
Podłączanie magazynów energii, liczników energii itp.,
W przerwach między zleceniami PV: pomoc przy montażu systemów transportu wewnętrznego (przenośniki rolkowe/taśmowe).
Zapewniamy ciągłość godzin/pracy, stąd różne zlecenia i prace do wykonania.

Średnia ilość godzin w miesiącu to 200-220h.

Oferujemy:

Na początek 60 PLN Brutto/h,
Po przepracowaniu tygodnia, możliwość wzięcia zaliczki,
Pracę na stałe - szukamy pracownika na stałe do naszego zespołu,
Bezpłatne zakwaterowanie, w komfortowych warunkach - pokoje w apartamentach/mieszkaniach, niedaleko budowy,
Darmowe szkolenia,
Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,
bezpłatną odzież roboczą (buty ochronne, spodnie robocze, bluzę, kurtkę oraz koszulki firmowe)

CV proszę składać mailem b.szczepanski(at)hultsch-gmbh.com lub osobiście w siedzibie firmy przy ul. Przemysłowej 35 w Słupsku - ze względów higienicznych, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny, celem umówienia wizyty.

Informujemy że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

‌ Słupsk

Data dodania: 28/10/2022